Algemene contactinformatie:

E-mail: info@platformco2neutraal.nl

Projecten per provincie:

Fryslân:

Arnoud de Vries (Friese Milieu Federatie) via 058-7600760 of a.de.vries@platformco2neutraal.nl

Noord-Holland:

Minella Haazelager (Natuur en Milieufederatie Noord-Holland) via 075-6351598 of m.haazelager@platformco2neutraal.nl

Overijssel:

Willem Seine (Natuur en Milieu Overijssel) via 038-4250960 of w.seine@platformco2neutraal.nl

Utrecht:

Peter Smit (Natuur en Milieufederatie Utrecht) via 030-256 73 50 of p.smit@platformc02neutraal.nl of Max Zevenberg via m.zevenbergen@platformco2neutraal.nl

Zuid-Holland:

Alex Ouwehand (Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland) via 070-30 40 114 of a.ouwehand@platformco2neutraal.nl of Bart Kreulen via b.kreulen@platformco2neutraal.nl

Stuur ons een bericht

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming*